Топ продаж










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пропонуємо Вашій увазі самий популярний, протягом більше 10 років на ринку України, так і в багатьох країнах світу Шезлонг від Турецького виробника Siesta торгової марки HAVANA!!!
Це як раз той Шезлонг, який Ви зустрічаєте на пляжах, базах відпочинку, санаторіях, біля басейнів і т. д.
Висота 30 см , ширина 54 см, довжина 187см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Siesta |
| Страна производитель | Турция |
| Наличие колесиков | Да |
| Количество колесиков | 2 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 187 см |
| Ширина | 54 см |
| Вес | 12 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Пластик |
| Общая высота конструкции подвесного шезлонга | 30 см |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 2 800 ₴




